| RamonR a întrebat:

Am o problema atunci cand dau click trebuie sa dau de multe ori pentru a intra pe linkul respectiv, iar cand intru pe o pagina sau pe desktop parca as tine click stanga apasat mereu, ce trebuie sa fac? :p

4 răspunsuri:
| TooNight a răspuns:

Ti se blocheaza, pe scurt. pai, poti face urmatorul lucru.
---Sterge istoricul, probabil ti-e foarte incarcat.
---Ai virusi? Scoate-i cu un antivirus! Eset, AVG, Avira, Norton, sunt o gramada. :-)
---Ti-e prea incarcat PC-ul. Mai sterge ce nu iti trebuie...
---Reinstaleaza windows-ul!
Good Luck! big grin

| RamonR explică (pentru TooNight):

Nu se blocheaza, ma gandeam ca poate e ceva de la mouse, antivirus am, iar windowsul cred ca o sa-l schimb saptamana asta, multumesc de sfaturi big grin.

| TooNight a răspuns (pentru RamonR):

Cu mouse-ul nu cred ca e problema, si sa dai banii pe unul nou, degeaba. nu e convenabil. Dar, poti lua unul nou si vezi.
Numai bine. :''3.

| RamonR explică (pentru RamonR):

Ma refer ca parca as tine apasat click stanga, cand misc mousel, incearca pe deskstop sa ti apasat click stanga si misca mouseul, asa imi face. :p