| Băă_Yo_Danyel_1994 a întrebat:

Salut TPU, am o problema la pubg, îmi zice așa account has been logged in with a newer version of the game and can no longer log in with an older Version, please update to the newest version. Eu am și reinstalat jocul și tot nu merge, am incercat de pe alt telefon și tot așa îmi zice din ce cauză poate fi? Ajutor

Răspuns Câştigător
| Darky000 a răspuns:

Nu ai luat ban, nu-l asculta pe asta din comm-uri ca-i vai de capu lui. Poftim : https://www.youtube.com/watch?v=5LA4WSDUEhA&ab_channel=GAMEREZAZ
Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Ai luat ban, creeaza alt cont sau contacteaza suportul online al jocului.