| Iulian_Dumitru_1994 a întrebat:

Am o problema, vreau sa pun un intro intr-un video si cand termin tot il salvez pe ecran se face la final. camproj si YouTube nu il permite si eu nu stiu sa modific acolo in mp4 sau ceva sa mearga sa-l incarc. Cine imi zice cum schimb. camproj?
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| RocKzZ a răspuns:

Scrie pe google Video Converter Online, gasesti acolo. Cel mai recomandat ar fi sa il faci.wmv, cu extensia aia il poti pune pe youtube fara probleme. Selectezi acolo dupa ce cauti pe google ca video-ul tau este. camproj si dai sa il schimbe in.wmv, apoi ti se descarca automat programul. Nu iti pot lasa link aici dar daca scrii asa pe google sigur gasesti. Sper ca te-am lamurit. Funda? ^^