| SlendeR a întrebat:

Asa, deci am o problema...sau o nelamurire laughing. Am inceput sa folosesc Camtasia Studio 7, e un program destul de misto, bla bla, dar cand sa salvez ce am creat nu merge, iar ca sa dau share (sa-l postez direct pe youtube ) pc-u meu incepe sa faca figuri, si dintr-o data ma trezesc ca sa incins, si mi se opreste automat unitatea, nelamurirea mea este: Cum salvez un video. avi (sau ceva sa mearga postat intreg pe youtube) ca mi se salveaza doar. camproj crying plz help, si binenteles, dau funda si toate cele...

1 răspuns:
| AndreeaOnusi a răspuns:

Bun deci rasupunsul este trebuie musai neaparat sa ai un cont pe youtube iar programul tau sa nu fie o versiune anterioara sau expirata intelegi apoi iat un antivirus si scaneaza acel video pe care l-ai creat deoarece s-ar putea sa prinda virusi din alte parti dupa trebuie sa scanezi si calculatorul de virusi intelegi ca daca nu alungi virusu din asta iti face si pcu figuri scaneaza cu antivirusu AVIRA si dupa poti folosi programu si posta pe youtube dar nu uita fa-ti cont