| BadBoy991 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul de vreo 5 zile, si nu vrea sa se aprindă! Mai întîi îmi apare logo-ul si dupa aceea aștept 6 secunde si îmi scrie : No bootable device -- insert boot disk and press any key! Mai vreau sa adaug ca in urna cu 5 luni am mai avut o problemă numai ca laptopul se aprindea si nu putam sa intru in nimic doar in fișiere si in jocurile laptopului! Ma poate ajuta cineva!?

3 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Windows-ul prietene trebuie facut din nou. repara-l

| Varto_Luci_1997 a răspuns:

Nu prea pot sa te ajut.Am avut si eu o problema asemanatoare si mi-am resoftat pc-ul, incearca si tu.