| stefanvladVL a întrebat:

Am si eu o problema cu PS4, l-am achizitionat acum 3 ani, si nimeni din cine cunosc eu nu mai are problema mea, chiar daca au ps4 de mai mult timp ca mine.Cand vreau sa intru intr-un joc(ex.Fortnite) ruleaza cateva minute, si se opreste brusc ps4. Dupa trebuie sa scot un cablu timp de cateva secunde, dupa il bag si merge.Se cauta cauza de ce s-a oprit ps4, dupa care face aceeasi chestie, se stinge.Trebuie iar sa il scot cablul si sa il las cateva secunde si dupa merge, si daca vreau sa ma joc ceva aceeasi poveste, ruleaza putin iar dupa se stinge.Ma puteti ajuta va rog mult ce as putea sa fac sa ma joc linistit fara frica ca mi se stinge, sau sper sa nu fie mort ps-ul(cred ca e de la ventilatoare ca se aud tare, dar nu stiu nu ma pricep eu dar vreau sa imi ruleze fara stingeri bruste.Va rog spuneti-mi ce este de facut )Mersi

1 răspuns:
| Matrix123 a răspuns:

Probabil, nu a fost introdus corect cablul, sau, daca il ai de FOARTE mult timp, probabil s-a ingreunat sistemul sau, de-aleungul timpului a ingreunat ceva sistemul.