| Neata_Marius_1994 a întrebat:

am un TP-Link TL-WR740N 150Mbps Wireless N Router intrebarea mea este daca il tin langa sateliti de la sistemul de boxe bruiaza cumva semnalul de la wireless? unde ar fi indicat sa il tin?

Răspuns Câştigător
| Anonimuuuussssss a răspuns:

E foarte posibil sa bruieze dar nu considerabil.Eu il tin sub calculator.

| Neata_Marius_1994 explică (pentru Anonimuuuussssss):

Eu am auzit ca trebuie pus cat mai sus.am unu router cumparat de 2 zile TP-Link TL-WR740N 150Mbps Wireless N doar i-am pus firele l-am pornit si a mers fara sa ii fac vreo configuratie si sau in pat la 3 meri distanta si am 3 lini la semnal din 4 bine cand scad cand cresc dar imi arata la viteza link tot 72 mps la smartphone este normal? am mai avut un router si tot la fel imi facea

2 răspunsuri:
| Neata_Marius_1994 explică:

Eu am auzit ca trebuie pus cat mai sus.am unu router cumparat de 2 zile TP-Link TL-WR740N 150Mbps Wireless N doar i-am pus firele l-am pornit si a mers fara sa ii fac vreo configuratie si sau in pat la 3 meri distanta si am 3 lini la semnal din 4 bine cand scad cand cresc dar imi arata la viteza link tot 72 mps la smartphone este normal? am mai avut un router si tot la fel imi facea