| XgewoX a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.altex.ro/router-wireless-tp-link-tl-wr740n-15 0mbps-wan-lan-alb acest router. Mentionez ca am net de la rds de 1 Gbps dar la un test de speed mi-a iesit 91 Mbps la dowloand si 27 Mbps la upload. Se potriveste routerul cu viteza. routerul suporta 150 Mbps.dar am indoieli.Ce parere aveti? Dau funda :*

1 răspuns:
| cosmii10 a răspuns:

Este foaaaarte bun! Merge excelent! Intr-o secunda se incarca pagina iar videza de download este de maxim 20 mB.