| AalLeExX02 a întrebat:

Aș dori să îmi achiziționez un laptop și am nevoie de îndrumare. Laptopul îl voi folosi mai mult pentru filme, navigare pe internet și ocazional jocuri ( să nu se supraîncălzească la un ARK sau GTA 5). Bugetul ar fi undeva intre 2000-3500 lei. Am citit puțin și pe google și aș vrea să vă întreb ce părere aveți despre MSI?

1 răspuns:
| CosminFlo a răspuns:

Am cautat mult, m-am uitat peste mai multe teste... iar acest model este dupa parerea mea perfect pentru ceea ce vrei... am vrut sa caut ceva mai ieftin dar cam sughitau la gta 5
https://www.pcgarage.ro/......ze-no-odd/
In GTA 5 in rezolutie full hd la detalii medium - high in jur de 40 - 50 fps chiar 60.