| Darius_Raicu_1998 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva.Deci,acum un an am cumparat un laptop Dell, Intel(R) Core(TM) i3-2330M CPU @ 2. 20GHz 2.20GHz si ram de 4GB.As vrea sa stiu si eu ce jocuri misto si mai noi as putea sa ma joc fara sa mi se blocheze, ceva gen Assasin's Creed, Call of duty, etc.

3 răspunsuri:
| UnicornulFericit a răspuns:

Ai putea incerca Darksiders I si II, Crisys I si II (nu cred ca iti merge bine III-ul), The elder scrolls: Skyrim ( pe setari mai mici),
Portal 2 si multe altele.
Daca vrei o lista completa, timite-mi un mesaj. Te ajut bucuros happy

| Darius_Raicu_1998 explică (pentru UnicornulFericit):

Salut, imi poti spune aici jocurile, pentru ca nu merge sa iti trimit mesaj.Ai putea sa imi trimiti jocuri care sa nu mi se blocheze sau sa mearga greu? Assasin's Creed Brotherhood l-am luat de curand si merge greu. Gta4 si alte jocuri dinacestea nu pot juca pe acest laptop?

| Darius_Raicu_1998 explică (pentru Darius_Raicu_1998):

Call of duty Black Ops mi-ar merge?