| Darius_Raicu_1998 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva.Deci,acum un an am cumparat un laptop Dell, Intel(R) Core(TM) i3-2330M CPU @ 2. 20GHz 2. 20GHz si ram de 4GB.As vrea sa stiu si eu ce jocuri misto si mai noi as putea sa ma joc fara sa mi se blocheze, ceva gen Assasin's Creed, Call of duty, etc. Multumesc, dau funda! (App Gta4 sau call of duty Black Ops mi-ar merge bine?)

3 răspunsuri:
| L0wRideR a răspuns:

Pai in primul rand ce placa grafica ai daca aceasta nu este buna nu o sa-ti mearga mai niciun joc da-mi un post cu placa video

| Darius_Raicu_1998 explică (pentru L0wRideR):

Pai cum pot sa aflu ce placa grafica am?

| L0wRideR a răspuns (pentru Darius_Raicu_1998):

Pai sunt 2 variante cu programe gen everest poti afla totul despre pc-ul tau d ela rami la gpu/cpu etc placa de baza... sau poti insta pe can you run it selectezi un joc si instalezi dekstop app..il instalezi si dai ceva de gen check sistem si iti arata cati rami ai ce gpu(placa video ai) si ce cpu(procesor) si zi-mi ce scrie la cpu gpu si cati rami sau mai simplu zi-mi toata denumirea laptopullui tau spre exemplu eu am un Asus x55vd-sx171d