| snoopdoggftwiz a întrebat:

Daca reformatez / instalez windowsul prea frecvent, se poate intampla ceva la laptop? De exemplu sapt. asta am bagat windowsul (8.1) de vreo 2 ori cu gandul ca imi va disparea eroarea (video_dxgkrnl_fatal_error), si nu a disparut sad, mereu imi apare cand aprind leptopul. Ma gandeam sa mai bag inca odata windowsul, poate ii rezolv problema. Deci daca bag windowsul prea de multe ori (prea frecvent la cateva zile difrenta) se poate arde leptopul sau se se strice ceva? Windowsul 8.1 pro nu este cracuit, este cumparat cu licenta happy

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

De ars nu o sa se arda, dar nu e recomandat. HDD-ul dupa un anumit timp o sa aiba de suferit, o sa ii scada viteza fiindca a fost formatat de foarte multe oriwinking