| denyzo a întrebat:

De o perioada de timp, PC-ul meu ruleaza foarte, chiar foarte greu. Nu am descarcat nimic, nu am jocuri iar memoria nu este deloc plina, ba din contra. Merge greu chiar si atunci cand deschid "My Computer" sau cand ma uit la pozele din calculator, dureaza mult pana le deschid la fel si cand le inchid. Cand acceses net-ul nici nu mai vorbesc. Imi mai si ia un minut pana se cauta ceva anume pe Google. Deci merge foarte greu!

Mentionez ca am win 7. Inainte mergea chiar elegant.

Ce poate fi?

5 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Cand ai curata pc ul de praf ultima data? cand ai schimbat pasta termoconductoare si cand ai reinstalat windowsul? daca nu ai facut nimic din astea 3, fa le si o sa mearga bine.

| Seven07 a răspuns:

Cum inchizi pc-ul?

| denyzo explică (pentru Seven07):

Asa cum trebuie sa fie inchis. happy

| Seven07 a răspuns (pentru denyzo):

Ma refer : Il inchizi din buton sau din meniu?

| denyzo explică (pentru Seven07):

Din meniu.