| xGLIFEx a întrebat:

imi merge World racing 2 pe cerinte de : 1 gm ram, AMD, Athlon(tm), procesor 60, 3500+, 2.20 Ghz, placa video de 64 mb,, l-am mai avut dar imi mergea in reluare... spuneti-mi ce sa fac cel mai bun raspuns funda!

3 răspunsuri:
| SlenderMan299 a răspuns:

Da o sa iti mearga pe minim settings si s-ar putea sa iti mearga putin in reluare.

| Claudian_Prusac_1999 a răspuns:

Se pare ca iti va merge dar placa video. de 64 mb. macar ia-ti si tu una de 128 mb eu am de 512;) si imi merg multe jocuri! uite daca vr sa afli carintele la world racing 2 uite aici http://www.anndrei.info/world-racing-2-lost-default-port/!

| xGLIFEx explică (pentru Claudian_Prusac_1999):

Claudian o sa-mi mearga bine pe placa de 128?