| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Merge Far Cry 3 numai pe Windows 7 64Bits sau merge si pe Windows 7 32Bits?

Răspuns Câştigător
| Claudiu_Bujorean_1997 a răspuns:

Stai fara grija ca merge si pe 64 de bits eu l-am terminat dejawinking

| BaiatulAnonim1234 explică (pentru Claudiu_Bujorean_1997):

Dar vreau ajutorul tau! Mie nu-mi merge pentru ca nu am Placa Video buna crying

| BaiatulAnonim1234 explică (pentru Claudiu_Bujorean_1997):

Am placa video Proasta scuze ca am spus Buna nu am fost atent

| Claudiu_Bujorean_1997 a răspuns (pentru BaiatulAnonim1234):

Trebuie sa-ti iei o placa buna de baza daca vrei jocuri mai si cu grafica tare