| CSGOGlobalMaster23 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. Am auzit de la niste prieteni ca pot sa imi descarc mai multi Ghz sa u GB Ram Si... Am intrat pe un site si chiar asa era! Acum va intreb: e legit?

Răspuns Câştigător
| Bobrov_Tudor_1971 a răspuns:

Nu poți să faci așa ceva, nici nu poți păcăli sistemul de operare. Deci nu e legit. Numai dacă îți pui memorie RAM in plus (sunt sub forma unor carduri)

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Download more RAM este un site făcut în glumă, nu ai cum să faci așa ceva pe gratis