| AndreiAlexD a întrebat:

Salut TPU,

Site-ul asta e legit? Sau nu, ca vreau sa sterg random conturi :D accountkiller am auzit ca sterge orice cont si chiar imi place. https://www.accountkiller.com/en

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Mda e un site pentru cei care is prea lenesi sa gaseasca optiune de cancel la abonamente. Nu iti sterge nimic, iti zice doar cum sa anulezi abonamentul si da inchizi contul daca vrei.

| AndreiAlexD explică (pentru Wr3nch):

Da dar eu stiu ca iti poate sterge contul daca ii stii email si toate datele din cont. laughing) deci inseamna ca pot sterge conturi random daca stiu email-ul victimei. am vazut pe tiktok tot felul de site-uri de genul creepy.

| Wr3nch a răspuns (pentru AndreiAlexD):

Din nou nu iti sterge nimic. Iti da doar sfaturi despre cum sa o faci. Si daca crezi ce vezi TikTok... Tristut.