| Mus1k a întrebat:

Am cumparat jocul GTA IV si mi-a mers super.Pana cand am scos CD-ul ca fara acesta nu mergea... dupa ce l-am bagat la loc imi aparea Rockstar Social Club,dadeam Play si nu se intampla nimic. Am Windows 7 .
Si facusem jocul in procent de 50/55%

Cine ma poate ajuta sa il fac din nou sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Pe bune, ai cumparat jocul?! Bravo, now thats news. Cred ca esti singurul de pe TPU, unde mai toti le iau de pe net. Ok, nu stiu ce sfat sa-ti dau... ai putea sa-ti reinstalezi jocul. Ca sa nu'ti perzi save-urile, cauta un folder in Documents, numit GTA 3 Saves, GTA 3 Profile, Rockstar Games sau ceva asemanator. Daca nu atunci cauta salvarile in folderul de joc, ceva cu 'saves' 'profiles' etc. Cand le gasesti, copiaza-le intr-un loc sigur. Dupa aia stergi jocu, o reinstalezi si pui salvarile la loc, si nu'ti pierzi progresul.

In ultima instanta, poate gasesti un numar de tel din Romania cu servicii pentru astfel de probleme, pe cutia jocului. Suni la ei si ii zici care'i baiul.

| Mus1k explică (pentru Andrei7520152):

Sunt din Germania...nu imi folosesc numerele din Romania. O sa sun la ei daca nu gasesc toata chestia asta.
Mersi de ajutor

1 răspuns: