| markeloff98 a întrebat:

Salutare TPU am si eu nevoie de un ajutor am o mica problema la Gta san andreas (samp) mi se blocheaza foarte des am pc destul de bun procesor 2.8 dual core placa video nVIDIA 210 silent de (1gb), ram 1gb dar se blocheaza pur si simplu am incercat sa il reinstalez de mai multe ori dar nimic imi ingheata ecranu si de multe ori apare chestia aia dont send... Dau funda multumesc!

4 răspunsuri:
| M4SOnIC a răspuns:

Ai moduri instalate? mie nu`mi mergea de la crack sa-mp`u si daca ai moduri scoate`le

| markeloff98 explică (pentru M4SOnIC):

Nu nu am moduri

| M4SOnIC a răspuns (pentru markeloff98):

Descarca alta versiune de gta sa vezi daca ai ver 1.0 ia-ti 2.0 e la fel doar ca nu mai are buguri

| markeloff98 explică (pentru M4SOnIC):

Baga terog frumos idu meu markeloff_cs98 ca sa imi dau un link...