| ekkk a întrebat:

Salutare,vreau sa ma ajutati, am un pc Intel i5 4570 3, 2 ghz, placa video gtx 580 325bit si 8 gb ram si vreau sa filmez in cs go(cu preferinta de a avea setarile la maxim sau cel putin mediu)si nu reusesc absolut deloc, lag extrem demult

am vazut altii care filmeaza cu pc-uri mult mai slabe fara probleme

cum pot rezolva asta?

3 răspunsuri:
| HLucian a răspuns:

Placa ta video este veche de 5-6 ani. Este mult prea depasita.

| Nobz a răspuns:

Placa este veche rau... (csgo-ul se joaca pe o rezolutie cel muld hd si pe detalii mici, cu cat sunt mai mari cu atat te incurca mai multwinking

| ekkk explică (pentru Nobz):

Placa nu are absolut nici o treaba, joc cs go-ul la rezolutie 1920 pe 1080 cu totul la high fara nici o problema
daca ma duce si rezident evil 7 tot la high in 60 fps
eu nu prea cred ca, conteaza vechimea atata timp cat e de top