| Whitecore a întrebat:

Scuzati categoria:
Am o problema,cand raspund la niste intrebari,cateodata imi da ca raspunsul este ilegal si ca sa imi asum riscurile.
Faza este ca am nu am un limbaj obscen sa nu mai stiu ce, dar care ar fi riscurile?

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai la raspunsuri nu este voie sa pui site-uri de unde se descarca jocuri, programe sau muzica Ilegal, poate faci cacafonie, te razi de cineva sau poate fi problema din cauza poze-i de la profil.

| Whitecore explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Mda...e fotografia

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru Whitecore):

Pune si tu altceva, mai frumos, cauta pe google "Imagini artistice cu fete" si vei gasi multe sau cauta ce vrei.

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Nu este voie sa mentionezi unele siteuri. prostia e ca nu e vorba de linkuri, nu le poti mentiona in niciun context. am pus o intrebare mai demult despre acele siteuri (de unde poti download jocuri, filme etc), si anume de ce se inchid mai nou, ce se va intampla cu ele in viitor etc. TPU mi-a sters intrebarea imediat, crezand ca postez o intrebare despre materiale furate. e beton TPU, apoi alte intrebari care chiar cauta linkuri de unde sa downloadeze gta4 sau alte jocuri sunt lasate in pace. laughing