| aDEeLAa a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa descarc aceasta imagine animata http://lysozyme.co.uk/results/lysozyme-reaction-step-by- step.gif astfel incat sa fie in laptop animata si sa pot sa o deschid fara sa mi se deschida o pagina pe net?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, click dreapta pe ea, salveaza imaginea, o pui pe desktop si gata.

| aDEeLAa explică (pentru anonim_4396):

Pai asta e problema. Nu e asa simplu. e extrasa dintr-un word si cand o salvez in laptop clasic ( cum ai spus tu mai sus ) se deschide doar cu internetul sau se deschide simplu fara sa fie animata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu a-si fi incercat, a-si fi zis, eu am incercat fara internet si merge perfect.