| TearsOfBlood a întrebat:

Unde gasesc un router wireless in Bucuresti ieftin pentru ca vreau sa imi iau tableta si sa ma joc pe net pe ea si am cablu de net in pc.
Specific ca nu vreau sa o comand de pe net, vreau sa ma duc direct la magazin sa il vad ca sa stiu ce cumpar.

1 răspuns:
| Meheツ a răspuns:

La orice magazin de electronice gen : altex, flanco, fomo, media galaxy, depozitul de calculatoare.
Mall-uri : baneasa, afi, sun plaza, unirii, titan, vitan. obor.
preturile pentru unul bun (Belkin) pleaca de la 20 de lei.