| Catalin_Caty_1997 a întrebat:

Va rog raspundetim la o intrebare.
Am un pc cam asa:
Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2. 80GHz x 2 (2. 80Ghz)
2.0 GB RAM
Placa video:NVIDIA GeForce 8400 GS
VRAM:521 MB
Mi-ar merge barem binisor cat sa il pot juca,jocul FAR CRY 3, va rog sa imi raspundeti

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Hahahahahaaaa. Ha. Nu, deloc, nici macar cit sa te uiti la poze din FC3. Ala nu e sistem nici de FC2, FC1 o sa iti mearga acceptabil.

| Catalin_Caty_1997 explică (pentru KodrutZ):

Pe bune, adica Far Cry 2 imi merge excelent.

| Catalin_Caty_1997 explică (pentru KodrutZ):

Pe bune, adica Far Cry 2 imi merge excelent

| KodrutZ a răspuns (pentru Catalin_Caty_1997):

Cu detaliile la minim si la rezolutie de 640X480, nu? Nu de alta, dar procesorul e sub specificatiile minime, iar placa video, intre cele minime si cele recomandate.

| Catalin_Caty_1997 explică (pentru KodrutZ):

Si,tu crezi ca nu ar merge absolut de tot, adica, na imi iau un dual core, zilele astea nici asa?

| KodrutZ a răspuns (pentru Catalin_Caty_1997):

Poti sa iei si un i7, un SSD si 32 GB de RAM, daca ramii cu atrocitatea aia de placa video, degeaba.

| KodrutZ a răspuns (pentru Catalin_Caty_1997):

Aia nu e joc, se cheama "chin".

Răspuns utilizator avertizat
| Andy2013 a răspuns:

Nu.