| Gekkō a întrebat:

Video Convert - Cadn vreau sa convertesc un video la o rezolutie mai buna (hd) dintr-un clip mp4 320x420, nu merge. Adica se converteste, si cand vreau sa-l vizionez tot la rezolutia aia slaba e. De ce? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dintr-un mp4 vrei sa faci HD? Mai exact din 320x420 vrei sa faci 1280x720? Nu merge! Mareste o poza de doua ori si vezi rezultatul, iese un bullshit.Nu poti sa faci din ceva mic ->MARE fara sa pierzi din calitate!

| Gekkō explică (pentru neluL):

Aaa... inteleg acum. Mersii Nelule!

| neluL a răspuns (pentru Gekkō):

Cu placere! wave bye, bye