| Justme2001 a întrebat:

Vreau sa fac o serie de un joc(nu conteaza care) si vreau sa filmez cu FRAPS.
Ma puteti ajuta si sa-mi spune-ti cum se filmeaza, cum sa dau stop la filmare si sa continui peste nu stiu cateva minute sau ceva de genu acesta.Va rog, ajuta-tima!

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Fraps n-are buton de pauza ci numai buton de oprire video. Nu e greu sa sa pornesti alt film si sa le unesti intr-un program.

| Justme2001 explică (pentru Zangetsu):

Pai da, dar eu vreau sa filmez cu el!
Eu vreau sa spun cum il ponesc sa filmez si cum il opres, atunci cand am terminat video-ul!

| Justme2001 explică (pentru Justme2001):

Aaaaaaaa da am uitat cand incep sa filmez cu Fraps filmeaza doar nici bined e 60 de sec nu fimeaza si dupa se opreste de ce?