| OnlyDga a întrebat:

Vreau sa imi iau o consola.Dar vreau sa stiu daca una de 500 de gb imi e de ajuns pentru-ca una de 1 TB e putin mai scumpa si de banii aia mai bine imi iau un joc, doua. Cam cate jocuri mi-ar intra?

Răspuns Câştigător
| sadnhappy a răspuns:

Ti-ar intra multe dintre jocurile actuale. Cele mai multe jocuri sunt maxim 5g.Doar GTA v este 60g.Eu zic ca o consola de 500g este foarte buna! FUNDA?

2 răspunsuri:
| OnlyDga explică (pentru sadnhappy):

Nu uita ca 100 gb sunt pentru ps. Deci imi raman 400 gb dar tot e ok. Parerea mea.

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru sadnhappy):

Cele mai multe jocuri sunt doar 5g? Ramai la minecraft.