| xXxTedyGirlsxXx a întrebat:

Vreau un telefon nou,dar nu stiu de care sa imi iau,ma gandeam la Sony, imi puteti recomanda unul? Funda daca imi place!

5 răspunsuri:
| Ady100 a răspuns:

Sony Xperia J sau Sony Xperia Ion. Le detin pe ambele de mai bine de un an si merg foarte bine, J mai sacadeaza dar din cauza ca m-am jucat mult pe elo big grin.
Sper ca te-am ajutat!

| gabrielbosssmecherdesmecher a răspuns:

Daca nu incearca Vodafone smart 2 sau smart 3 foarte tare si bun si finut

| xXxTedyGirlsxXx explică (pentru gabrielbosssmecherdesmecher):

Da faza e ca, eu plec in Germania si de acolo vreau sa imi iau un telefon si acolo nu e Vodafone