| gyanyjupanu a întrebat:

We received feedback that you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 14 days. Learn more.

If you think you’re seeing this by mistake, please let us know...cum fac sa dispara asta pe facebook cand dau sa adaug un prieten nou imi apare, Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Peste 14 zile o sa-ti dispara, pana atunci nu vei mai putea adauga prieteni.

| Groove a răspuns:

Numai ai voie sa dai cereri de prietenie pentru 14 zile pe facebook pentru ca ai trimis cereri celor pe care nu ii cunosti.