| aaadddee95 a întrebat:

Sall.de ce imi zice pe facebook cand vreau sa imi bag prieteni : We received feedback that you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 14 days. Learn more.

If you think you’re seeing this by mistake, please let us know. Ma enerveaza la culme va rog HELP!

Răspuns Câştigător
| bLacKK55 a răspuns:

Cred ca ai prea insistat la o persoana si acum nu mai poti baga prieteni timp de 14 zile.Dar stai linistita in 2 saptamani o sa poti din nou happy

4 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

Cel mai probabil, ai fost reclamata pentru faptul ca ai trimis invitatii de prietenie unor persoane pe care nu le cunosti. Prin urmare, nu vei mai putea trimite invitatii timp de 14 zile.

| anutza135 a răspuns:

Te intreaba? sa nu cumva sa dai bine pentru. mine e groaznic pentru. tine... e vorba daca vrei sa il adaugi pe cineva iti apare asta inseamna ca ili adaugi pe ala si nu mai adaugi pe nimeni timp de 14 zile!

| aaadddee95 explică:

Multumesc :*