| DoamnaGărgă a întrebat:

Cine imi poate spune si mie de ce cand adaug un prieten pe facebook imi spune :
We received feedback that you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 30 days. Learn more.

If you think you’re seeing this by mistake, please let us know.
... CE SA FACCC :-s!?, chestia asta cred ca are deja o luna.chiar mai multtt x_x!

Răspuns Câştigător
| katalyn16tpu a răspuns:

Ai trimis multe cereri de prietenie la persoane pe care nu le cunosteai(prea multe) si te-au blocat, adica nu mai poti trimite cereri 30 de zile. Funda!?

| DoamnaGărgă explică (pentru katalyn16tpu):

Pai, au trecut deja 30 de zile, aste e problema laughing, ca stiu si eu ce inseamna!

1 răspuns: