| lucyaneya a întrebat:

Buna, am trimis la cineva sms si imi apare mesaj livrat.
Inseamma ca l-a primit?
Cum stiu daca Mms a fost trimis? Nu mi-a aparut mesaj ca ar fi livrat.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Livrat >> Insemana doar ca a fost trimis, nu ca l-a citit.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai o problema urgenta, pune mana suna-l si vorbeste, nu mai pune 100 de intrebari aici despre mesaje, ca oamenii aleg sa le citeasca sau sa le ignore si asta nu ai cum sa stii.

| lucyaneya explică (pentru Violleta2022):

Da ce te f.e pe tine grija? Poate suntem certati si nu nu il sun

| Violleta2022 a răspuns (pentru lucyaneya):

Scarbos raspuns! Halal educatie ti-a dat maica-ta!

| lucyaneya explică (pentru Violleta2022):

Vad ca la toate intrebarile tu gasesti sa raspunzi pe orice subiect. Vezi-ti de treaba ta!