| adrianpetrican a întrebat:

Am luat imprumut 100$ de la unu din sua! Am platit cu paypal acesta mi-a dat bitcoin, eu am cerut banii inapoi cu paypal, deci am ramas si cu 100$ si cu bitcoinil si peste o luna i-am dat 200$! (100$+dobanda)

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Asa, si?

| adrianpetrican explică (pentru GabiDumitrescu):

Am comis vreo infractiune?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru adrianpetrican):

Da, ai obtinut un venit nedeclarat/neimpozitat. Ca mai sunt niste milioane de romani care fac asta, e partea a doua.winking

| relian a răspuns:

Tu numai povesti comiti, vad alta treaba nu ai decat de dolari, ai luat ai dat, tu crezi ca lumea pe aici is dusa cu pluta?laughing ai platit ceva sa fii sanatos, banii inapoi nu-ti mai da nimeni, ce basme mai ai in tine nu stiu de unde le inventezi laughing Iti da tie cineva din SUA bani imprumut laughing