| Adina1206 a întrebat:

Am o intrebare, am primit un preaviz de la posta romana cu un awb.
Eu nu am comandat absolut nimic niciodata, ce poate fi?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la poștă si lămureste-te.

| Violleta2022 a răspuns:

Ceva de la anaf sau politie, cine stie.
Mergi la posta si ridica-l!

| Furnicuta000 a răspuns:

In primul rand baga awb ul pe site ul postei si vezi ce informatii sunt acolo.
Apoi du-te la posta si daca nu trebuie sa platesti nimic ridica-l, daca te pune sa platesti inseamna ca e probabil teapa ca se practica acum tepe cu colete

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca ai primit asta pe telefon, nu-ti bate capul, pentru ca e teapa.

| KovacsB a răspuns:

Poate fi o recomandata.

| Staif a răspuns:

Crezi ca noi stim? Doar Posta stie. Du-te la ei. Sa ai CI, altfel nu iti spun nici de unde vine.