| anonim_4396 a întrebat:

Am o previziune foarte sumbra cryingIn anul urmator se va intampla ceva foarte catastrofal Uniunea Europeana va intra in faliment " Toate Tarile acestei Uniuni va intra in colaps Financiar ' vom devenii "cu totii niste sclavi Sclavii Emirilor Arabi!crying(Ne vor cumpara Tara dupa tara loc dupa loc.

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ce-ai fumat?

| VadTot a răspuns (pentru kongeriket):

Carpati! fara timbru.laughing

| Flav a răspuns:

Am o previziune foarte sumbra. Ai micro-procesorul cam lent, iar upgrade-urile nu-s posibile in cazul tau. Shut down please and game over.

| a1doru a răspuns:

Esti mai tare ca Nouriel Roubini!rolling on the floor

| chokingvictim a răspuns:

Capitalism stole my virginity

| Minks a răspuns:

Eu zic sa te duci sa te culci.

| xname23 a răspuns:

Oau! ce pesimist esti! nu-i bai ca noi romanii mai tot timpul am fost sclavi! deci schimbam decat stapanul nu si statutul.

| nosferatu a răspuns:

Prea tare laughing

| Sisoco a răspuns:

Nu ai nicio previziune. Ai citit un titlu de ziar. Educatia insuficienta si susceptibilitatea ta naturala te fac putin paranoic.

| VadTot a răspuns (pentru Sisoco):

Ia zi tot paranoic sunt? Dar De 2013 ce zici cum va fi?

| raduciornei a răspuns:

Prietene, sunt cosmaruri si mai negre... Macar protagonistii tai cumpara, asta aducand cumva a comert, dupa care te alegi si tu totusi cu ceva, nu afaceri pierdute de care esti satul aici "inauntru" - fii rezonabil!