| anonim_4396 a întrebat:

Uniunea europeana printre care si noi se indreapta cu pasi repezi Spre... Spune ti voi...laughing

Eu consider ca spre un mare dezastru financiar si mai mult decit atit.

ne vom prabusi cu totii intr un mare.laughing)

2 răspunsuri:
| florin08 a răspuns:

Unii melteni cred ca U.E. ne da fonduri moca ca suntem noi Romania.Fiecare ban primit de la uniunea europeana ne insarcineaza cu inca o problema. Dupa parerea mea N.A.T.O. e cea mai buna chestie care a putut sa o faca Romania desi acum razboaiele nu prea se mai duc pe front ci politic de aia suntem incapabili sa ne ridicam din moloz din cauza acelor barosani care stau pe scaun si ne decid viata.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Norocul nostru este ca nu am trecut la euro altfel eram de mult tavaliti. Asa macar ne-am pastrat moneda proprie.