| augu200 a întrebat:

Am o prietena care are probleme are operatii la picioare si are picioarele subtiri, adica nu are muschi.Va rog ziceti-mi ce trebuie sa faca sa scape de operatii si sa aiba muschi. Va pup!

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Cinste tie ca iti pasa! dar doar medicii ii pot indica ce anume sa faca, mai ales ca are operatii la picioare! ar trebui sa o consulte si un kinetoterapeut.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Va pup de nu vă vedetilaughing Ce varsta ai tu? mersi sarut mîna.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Sa nu o mai arda pe "modeling" si sa nu mai fie anorexica