| Ciuta1405 a întrebat:

Am postat in Povestea mea de pe Facebook urmatoarele cuvinte despre un vecin : ( Pentru Pandurul dupa Valea Pupincuristilor las-o mai usor cu Turnatoreala ) iar in a doua Poveste de pe Facebook am mai scris ceva de acest gen : ( Pentru toti Turnatorii dupa Valea Pupincuristilor am ascultat toate convorbirile voastre stocate la S.R.I. Ati belito, dau cu voi de toti Peretii ). Tin sa mentionez ca aceste postari le-am sters si nu am facut referire la numele si adresa acelei persoane. Ma poate Reclama la Politie si da in judecata?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca n-ai dat nimic din datele personale n-are cum te da in judecata.

| Ciuta1405 explică (pentru Ioandelasal):

Phiuu asta e bine dar am o oarecare teama. Aceasta persoana care imi este vecin sustine ca Povestea mea de Facebook i-a aparut in telefon nepotului sau de 11 ani zis Bubu. Dar eu pe numitul Bubu l-am sters din nainte sa postez Povestea de pe Facebook. Daca a facut un Screen Shoot constitue oarecum o dovada favorabila lui? Asta cu toate ca nu am mentionat numele lui de familie si adresa. Pot sa fiu trs la raspundere daca am dovezi ca el este Turnator?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Ciuta1405):

Ti-am spus ca, daca n-ai dat datele personale, nu se va intampla nimic.

| Ciuta1405 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc ????

| Ciuta1405 explică (pentru Ciuta1405):

Pentru raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altul pe droge. De-aia nu mai poate Anaful acum sa doarmă ca Sauron și Gandalf face meci pe tiktok

| Ciuta1405 explică (pentru anonim_4396):

Nu de asta dar m-a amenintat ca se duce la Politie