| D1234 a întrebat:

Am primit o foaie de la parchet și nu stiu ce înseamnălaughing
Scrie așa"va facem cunoscut, ca prin ordonanța cu nr de mai sus din data... ....sa dispus clasarea cauzei având ca obiect infracțiunea prev.si ped.de ART.374 C.P.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca ai fost cercetat penal pentru infractiunea respectiva si procurorul a constatat ca exista o cauza de clasare a dosarului, astfel ca a incetat urmarirea penala si nu vei mai fi trimis in judecata.