| Br3tanicu a întrebat:

Am primit un mesaj de la Ralfi, cica sa achit suma de 750 de lei,si eu nu am nici o rata nimic, nu am nici o treaba cu banca straight face ajutor

3 răspunsuri:
| maniac5000 a răspuns:

Mde-a sau cineva a vrut sa isi bata joc de tine si ti-a trimis acest mesaj...

| wr3er a răspuns:

Este posibil ca cineva sa fi avut inaintea ta nr-ul de telefon si sa il fi dat acelei firme.. iar nr-ul pe care il ai tu in prezent inca sa figureze in baza lor de date, daca te suna sa le explici care este situatia si ca nu ai nici o datorie spre ei si iti vor sterge nr-ul sa nu mai primesti mesaje.

| Br3tanicu explică (pentru wr3er):

E cartela noua, am luat-o acum 1 luna