| AlexSnd a întrebat:

mi s-a suspendat permisul pe o perioada de 60 zile pe baza neacordarii de prioritate Si trebuie sa ma duc sa dau un test 13/15, daca nu il dau sau nu il iau mi se baga o luna in plus. Maine vreau sa ma duc sa dau acel test, pot sa ma duc sa il dau maine sau trebuie programat? Sunt din Ploiesti

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar fi bine sa te programezi, ca sa fii sigur in ce data si la ce ora poti sustine testul. S-ar putea ca sa nu fie loc liber atunci cand mergi sau sa trebuiasca sa astepti mult. De asemenea s-ar putea ca asemenea teste sa se dea numai intr-o anumita zi a saptamanii, nu in toate zilele.
Daca esti liber poti merge si maine dar sa fii acolo inainte de inceperea programului.
In orice caz ar fi bine sa te uiti pe site-ul politiei rutiere din ud. Prahova.

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

Testul se dadea la politie si daca il pici nu cred ca il suspenda dar cel mai bine este sa iei din prima.