| Glsukab a întrebat:

Salut, cine imi poate spune cum pot vedea inregistrarile camerelor montate prin oras. Mi-a fost suspendat permisul pe 30 de zile pe motivul neacordarii prioritatii pietonilor. Vreau acele inregistrari sa demonstrez ca pietonul a calcat pe trecere dupa ce am plecat eu.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le poti vedea doar daca faci plangere contraventionala la judecatorie si soliciti sa fie prezentate ca dovada in proces.

| vladeusebiu a răspuns:

Fa contestatie si atunci vei vedea inregistrare care arata ca nu ai acordat prioritate,

| G3orgian a răspuns:

Înregistrările nu le poți vedea, pentru ca trebuie sa ai ip-ul acelor camere de filmat sau permisiunea de a te conecta la ele, însă exista o multitudine de aplicații prin care poți accesa camerele de filmat comune. Ca de exemplu camerele de filmat din parcuri, piețe etc. Dar înregistrările nu le poți accesa.