| iBoBoSniper a întrebat:

Am sunat la 112 din greseala fara sa stiu si timp de 11 secunde nu am vorbit si nu stiu daca a inchis operatorul sau eu.
Dupa 10 minute m-au sunat din nou si telefonul era pe silentios.
Ce se va intampla? Voi primi vreo amenda?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In cazul expus n-o sa primesti amenda, nu ai indus in eroare autoritatile.
Era totusi bine sa raspunzi si sa spui ca ai sunat din greseala.

2 răspunsuri:
| Zxcv6 a răspuns:

Nu vei primi nicio amendă fiindcă poți declara că a fost din greseala scapi cu un advertisment