| Psksjns a întrebat:

Are ceva daca am intarziat 2 zile sa merg la somaj sa semnez?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred, dar o sa afli cand o sa mergi. Te sfatuiesc sa nu mai intarzii, daca nu te prezinti la termenul fixat se poate sa-ti fie suspendata indemnizatia si apoi vei umbla mai mult pentru repunerea in plata.

| darrio2007 a răspuns:

Pierzi indemnizatia de somaj. Daca nu cumva ai pierdut-o deja.Tu nu semnezi nimic, ei iti pun viza.

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca ti se suspenda somajul, daca nu te prezinti cand esti progarmat.

| Celcestietot a răspuns:

Np.