| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva dacă în timp mi-am modificat puțin semnătura? laughing laughing Adică de când am semnat pentru buletin la 18 ani am mai scurtat-o puțin. Și are ceva dacă nu iese exact la fel de fiecare dată?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, semnatura se schimba in timp, chiar daca persoana nu o schimba intentionat.
Totusi este bine sa te stabilizezi la o semnatura.

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca doua semnaturi sunt identice, cel putin una dintre ele este falsificata.

| Frank51 a răspuns:

O poti schimba complet, sa faci copaci in loc de caini, noone gives a heck.

| zilog a răspuns:

Mie imi place semnatura lui Mihai Eminescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o verifica nici naiba, stai linistit.

Eu cred ca mi-am schimbat-o de 384747 de ori pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nicio problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă poate fi plastografiata ușor, atunci e problemă.

Îți recomand să semnezi întotdeauna cu un pix personal, și să ai semnătura ta personală.

| RaduRobertRO a răspuns:

Nu are nimic, insa e de preferat sa iti gasesti totusi o semnatura pe care sa o pastrezi pe toate documentele.