| intelectualul a întrebat:

Ati fi de acord ca Romania sa fie condusa de un presedinte de etnie rroma?

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

De ce nu

27 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

VaDayx4, ştii că pentru mesajul tău de-acolo poţi face închisoare, nu?
Ah ce rău îmi pare că nu se aplică şi-n România mai puternic legislaţia să mai cureţe din rasiştii cretinoizi.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

AzaghastDxFyuro dixit: "eu consider ca Hitler a avut si actiuni care au ajutat omenirea." - Vrei te rog să detaliezi?
Poate a salvat Hitler vreo viaţă sau a creat progres el însuşi cumva pentru omenire şi nu ştiu eu.

| Dumnezău a răspuns:

Ce face ma!? Asa o sa am un motiv in plus sa impusc presedintele.Cum dracu' sa punem o cioara borata la conducere?! :-&

| Minks a răspuns:

Nu, ar fi un dezastru.

| benny a răspuns:

Asta ar mai trebuii ca in rest avem de toate

| PinkPanther a răspuns:

Asta ar mai lipsi...normal ca nu.

| ThePoet a răspuns:

Da, daca a doua zi ar fi asasinat!

| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc

| w1NNNd a răspuns:

M-as muta in Africa "nu as vrea sa imi imaginez ce ar fi tara noastra " suntem asa cum suntem acum dar atuci cu Romul laughing la volan? deci NU!

| Hikari a răspuns:

Buna! happy
Parerea mea este ca : Nu, ar fi un mare dezastru!
In schimb mi-ar placea daca presedintele Romaniei ar fi un Japonez. Bine, asta este parerea mea.winking
Dar ma multumesc si asa.hee hee
Numai bine!

| Wooky a răspuns (pentru Hikari):

Interesanta intrebare.Sunt de acord cu Hikari. Japonezii sunt altfel, intr.un sens bun.Mult mai civilizati.Si ei se ocupa de adevaratele probleme ale tarii, ale persoanelor, nu ca la noi.

| Eღilia62 a răspuns:

No Way! Niciodata n-as fi de acord cu asa ceva.E ca si cum ar pune un ungur ministru al educatiei(doamne fereste, ne-ar obliga sa invatam maghiara, yuck)
Sa se duca in tara lor...sau n-au tara?!

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

NU! Asta e Romania e tara nostra afara cu ciorile de aici mai intai unguri au venit peste noi, i8ar acum tiganii, nu!

| AzaghastDxFyuro a răspuns:

Asta ar mai lipsi.Sincer nu ma asteptam la intrebarea asta, doar ti-ai pus numele intelectualul.
Dar stai linistit ca Romania e condusa de tiganii si romanii ii pupa in posteriorul ala gras de cioara.
Romania nu trebuie sa fie Rromania, goniti tiganii.HEIL HITLER!

| AzaghastDxFyuro a răspuns:

Kongeriket,am vazut alte comentarii ce le-ai postat, si reiese ca esti ateu.Asa ca toti au convingerile lor,si sunt sigur ca intelegi,ca doar tu nu ingradesti gandirea oamenilor,cum face biseica.Tu esti ganditor liber, cum zic ateii.
Asa ca tu renegi existenta lui Dumnezeu, eu consider ca Hitler a avut si actiuni care au ajutat omenirea.

| TeoPT a răspuns:

Exact asta ne mai trebuie.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Daca nu v'a fii la fel de excroc cum este presedintele actual da! Nu are rost sa facem discriminare doar fiindca e de etnie rroma. Poate el va conduce tara mai bine decat orice alt presedinte din partidele actuale

| bendis92 a răspuns:

Nu cat voi trai eu ]:->

| funxhouse a răspuns:

Nu, deoarece am fi discriminati si mai tare in occident.
Oricum avem o imagine foarte proasta ca tara.

| Daygum a răspuns:

Că-i Băsescu sau un ţigan, tot aceeaşi chestie.

| LNK a răspuns:

Clar NU!
*porcarie de mesaj cu majusculele tale cu tot*

| Dani04 a răspuns:

Sa-si faca tara, daca vor presedinte.

| KirigayaKirito a răspuns:

Sa va spun la toti cine ar trebui sa conduca si merita cu adevarat, fiind foarte dreapta, inteligenta bla bla bla...EU! vas pune la toti lesa si vas lega i curtea parlamentului! dar daca cumva ajung sa lucrez in parlament sa uitam asta.da?big grinbig grinbig gringlm! pup

| Luissa123 a răspuns:

Cred ca cel mai bine este ca Romania sa fie condusa de un presedinte tot roman

| bobodanlili a răspuns:

Intr-un fel da, deoarecec rommi sunt tot oameni dar nu un presedinte gen cel actual

| Al3xx3eL a răspuns:

Daca ar fi condusa de rromi s-ar numi Rromanialaughing))) rolling on the floor))

| Ezorethyk a răspuns:

Nu, pentru nimic in lume