| Alexinho007 a întrebat:

Base a spus ca daca Ucraina va intra in razboi civil, Romania va fi profund afectata.Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Are dreptate, dar nu cred ca trebuie neaparat sa ne ingrijoram foarte tare. Nu e bine sa ai un razboi civil peste granita, dar nu e nici sfarsitul lumii. De exemplu, tarile vecine Siriei, cum ar fi Turcia, nu e atat de afectata. Singura problema sunt refugiatii.

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Sigur ca va fi afectata:vor aparea refugiatii, firmele romanesti se vor retrage din Ucraina, unele proiectile sau rachete pot gresi tinta si sa ajunga la noi.

| Alexia26 a răspuns:

Suntem afectati de 25 de ani.

| Cezar2009 a răspuns:

Base mai bine si-ar fi tinut gura si nu-i insulta pe rusi ca al usa cortului asa cum este el obisnuit. Si Ponta al fel.

| Cezar2009 a răspuns:

Afectata desigur, pentru ca nu stim niciodata ce urmeaza.

| Cezar2009 a răspuns:

Indiferent ca va fi sau nu razboi civil noi tot ne vom invecina pana la urma cu rusii.

| StefanPetru a răspuns:

Romania e deja profun afectata. daca incepe razboiul o sa ajungem ca tarile africane.

| Ptm_Geani_1991 a răspuns:

Eu nu cred laughing