| SmokeyEye a întrebat:

Intră România în război? Ce credeți?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vom castiga pe dracu', scuzati exprimarea.Cred ca cel care a lasat comentariul asta ori a vrut sa glumeasca ori e un copil care a auzit prea multe povesti.
Noi ca si tara suntem un nimic, imi pare rau ca o spun, dar asa e.Intotdeauna noi am asteptat sa se faca echipele si ne-am aliat cu cea mai buna, am fost acolo ca doar sa fim, am fost ca niste baieti cu apa care cara armele pentru cei care sunt intr-adevar in stare sa lupte. Cat timp marile puteri nu o sa declare razboi nu o sa fim noi prosti sa ne punem cu Rusia sau America.
Acum nu mai e ca pe timpuri sa stea cu arbaleta dupa tufis, acum exista bombe nucleare care pot distruge 5 tari ca suprafata cat Romania.

| Bøøgey a răspuns:

Sa nu intre razboiul in Romania.

| lalae a răspuns:

Sigur vom castiga!