| Username404Error a întrebat:

Am un card paypal si vreau sa imi trimit banii pe card,insa cand trebuie sa aleg tipul cardului am doar o optiune si anume Visa, iar eu am MaestroCard de la BCR.

4 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Pentru a-ti trasfera banii din contul Paypal in cel bancar trebuie sa detii un card de la Visa. Cele de la Maestro si Master nu "merg".
Adauga un alt cont atunci al carui beneficiar detine servicii de la Visa.

| Username404Error explică (pentru DiamondEyes):

Asta este cam greu deoarece nu imi mai pot face alt cont.Insa multumesc pentru pont.

| Username404Error explică (pentru DiamondEyes):

Ca sa-mi fac card BCR Visa, trebuie sa fac alt card sau il pot Upgrada sau eva pe cel actual?

| DiamondEyes a răspuns:

Cred ca da, ti-l poti schimba. Nu cred ca are vreo legatura cu, contul tau bancar.