| Dx99 a întrebat:

Am fost acum o săptămână să dau sala și am picat-o. Cât timp trebuie să aștept?
Mi-au zis sa revin peste 15 zile, dar nu mi-e foarte clar dacă sunt zile normale, calendaristice sau lucrătoare.
De asemenea, se iau în considerare sărbătorile legale?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este vorba de zile calendaristice si sunt 16 zile, avand in vedere ca termenul se socoteste pe zile libere, respectiv nu se ia in calcul ziua cand ai sustinut primul examen si ziua cand termenul de 15 zile se implineste.
Se iau in calcul toate zilele, inclusiv sarbatorile legale.

| Dx99 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc mult!

1 răspuns: